KONTROLA DOSTĘPU
ORAZ REJESTRACJA
CZASU PRACY

Systemy identyfikacji i kontroli dostępu stają się niezbędne w każdej firmie i instytucji. Umożliwiają ograniczenie dostępu do wybranych pomieszczeń czy stref osobom postronnym i nieuprawnionym.

Systemy działają w oparciu o zbliżeniowe elementy transponderowe, w których pamięci zakodowany jest niepowtarzalny numer seryjny. Po zbliżeniu elementu transponderowego do czytnika urządzenie dekoduje jego numer identyfikując w ten sposób posiadacza.

Dla podniesienia bezpieczeństwa, lub pozbycia się problemów z kartami w systemach stosuje się również czytniki linii papilarnych. Tam gdzie wymagany jest najwyższy stopień bezpieczeństwa warto używać urządzenia wykorzystujące biometrykę żył.

Zastosowanie naszych systemów jest tak różnorodne, że nie sposób wymienić wszystkich. Do najpopularniejszych można zaliczyć:
– systemy hotelowe
– wyciągi narciarskie
– obiekty sportowe
– parkingi samochodowe
– biurowce
– uczelnie i akademiki
– domy wielo/jednorodzinne

Do systemów kontroli dostępu zastosowanie znajdują elektrozamki, rygle, zasuwy, szlabany oraz bramki obrotowe.

W hotelach/pensjonatach coraz częściej można spotkać zamki hotelowe na karty chipowe lub zbliżeniowe. Zamki hotelowe rozbudowane o wyłączniki prądu na kartę pozwalają wymierne oszczędności w enegrii elektrycznej.

Każdy system jest projektowany pod indywidualne potrzeby klienta. Bramki obrotowe dobierane są pod względem funkcjonalności jak i designu.

Scroll to Top